גרילמן פרטי לאירוע מפנק באמת

קייטרינג בשרי היא בחירת ברירת המחדל עבור רובם המכריע של האירועים בישראל, ולא בכדי. הקייטרינג הבשרי מביא איתו מנות חמות ומנחמות, מגוון רחב מאוד של טעמים, צבעים וריחות, ולא פחות מכך, תחושה של אוכל אמיתי, משביע וממלא. העניין הוא, שלא כל בשר הוא בשר שאותו אתם רוצים להגיש באירוע שלכם. ישנו כמובן עניין הכשרות, ונכון להיום לא תוכלו למצוא אולם או גן אירועים שיסכים לערוך בתחומו אירוע עם קייטרינג שאינו כשר, שכן כך הוא יאבד את הכשרות שלו בכלל, אבל פרט לעניין הכשרות, עולם הבשרים הוא עולם שמחייב רמה מקצועית גבוהה ודיוק רב בעשייה, על מנת לייצר את חוויית האוכל האולטימטיבית.

אין ספור חברות אסאדו לאירועים, אין ספור חוויות שונות של טעם ואיכות

הבחירה שלכם בקייטרינג אסאדו היא כבר צעד גדול לקראת הקייטרינג המנצח לאירוע שלכם, אבל בכך לא מסתכמת חוויית האוכל. ישנן חברות קייטרינג רבות, המציעות שירות אסאדו לאירועים ואם תערכו מבחן טעימות של כל אחת מהן, תגלו שבכל צלחת מונחת לכם חוויה שונה לחלוטין של טעמים, ריחות, מרקמים וצבעים. אם יצא לכם לאכול בעבר מנת סטייק או בשר כלשהי, כשאתם מרגישים שזה הבשר הטוב ביותר שאכלתם בחייכם מבלי שאתם יכולים להסביר לעצמכם מדוע, אתם כבר קרובים מאוד להבנה של חשיבות בחירת חברת הקייטרינג אותה תזמינו לאירוע שלכם.

הפרמטרים שאחראים על טעמו ואיכותו של הבשר

לטעמו של הבשר אחראים שורה של פרמטרים, ובראשם הגרילמן שמכין את המנה, טריות הבשר, התבלינים, מידת העשייה ושיטת הצלייה. הקפדה על הפרמטרים הללו היא לא עניין רק של ידע, אלא גם של מצויינות. בעוד שחברות קייטרינג רבות מבססות את כל ההתנהלות שלהן על שיקולים כלכליים גרידא, ישנן חברות קייטרינג שבראש מעייניהן עומדת הרמה המקצועית והחוויה שהם יוצרים עבור הלקוחות שלהן. חוויה זו נבנית בראש ובראשונה באמצעות הפרמטרים הללו, ועל כן בחיפוש חברת קייטרינג אסאדו, אתם בהחלט רוצים לבחון את האופן בו עומדות החברות השונות בתנאי המצוינות, ותוכלו לעשות זאת באמצעות טעימות.

טעימות – זו הדרך הטובה ביותר לזהות את החברה המנצחת

יחד עם זאת, על מנת להבטיח שהטעימות שלכם מייצרות תוצאה מהימנה ואפקטיבית, אתם רוצים להבטיח שאתם בוחנים מספר חברות במקביל ושאתם מבצעים את כלל הטעימות בתוך פרק זמן קצר, שבמסגרתו תוכלו להשוות את החוויה שלכם מכל מנה ומנה. אחרי שאמרנו את זה, כאשר מדובר בבשר אסאדו, הסיפור הופך להיות אף מורכב יותר. אסאדו הוא בשר בקר אדום המגיע אלינו מדרום אמריקה, ולכל שלב בעיבוד שלו, בתיבול שלו ובצלייה שלו, ישנה השפעה מכרעת על התוצאה הסופית. מידת העסיסיות של מנת הבשר, המרקם הקריספי שלה, הרכות הפנימית שלה, האופן בו נקלטים הטעמים בקולטי הטעם בלשון, כל אלה יכולים להיות מושפעים מדקה אחת יותר או פחות על הגריל, או מתבלין אחד שיושם בכמות חסר או יתר.

אין שום סיבה להתפשר, גם לא בגלל מחיר

כשאתם מזמינים קייטרינג אסאדו, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להתפשר על הפרטים הללו. אלו הם בדיוק ההבדלים הקטנים, שיכולים להפוך את האירוע שלכם לאירוע יוצא הדופן והבלתי נשכח ההוא, שהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר עליו ויזכירו לכם אותו בעצמם, בכל פעם שיפגשו אתכם, גם אחרי שנים שלא התראיתם, ובין אירוע בסדר, פשוט בסדר, לא יותר. אם אתם חושבים שזה עולה יותר, כלל לא בטוח שאתם צודקים. חוויית האוכל שניתן לייצר באמצעות גרילמן פרטי לאירועים אינה תלויה במידה רבה בעלויות ההכנה וחומרי הגלם, אלא דווקא כפי שאמרנו כבר קודם לכן, במצוינות שעל פיה נוהגת החברה וברמה המקצועית שהיא מיישמת בכל אחד משלבי ההכנה, משלב המנגליסט האחראי, דרך רכישת הבשרים ועד שלב הצלייה בזמן אמת, בעמדת המזון המתאימה במתחם האירוע שלכם.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x