מרכזיית ip בענן לעסק

מרכזיית IP בענן

לאורך השנים חווינו התקדמות טכנולוגיה שלא ניתן לתאר אותה במילים. כשהיינו ילדים סביר להניח שלא דמיינו איך החיים שלנו יראו היום ולא ידענו שהאינטרנט יחולל כזה שינוי בעולם, שלכל אדם יהיה סמארטפון משלו שיכול לבצע אינספור פעולות ועוד. כיום גם אנשים פרטיים וכמובן גם עסקים מאמצים לחיקם את הטכנולוגיה המתקדמת כדי לשפר את איכות חייהם, לייעל את עבודתם, לבצע פעולות שלא היו ניתנים לביצוע בעבר ועוד. כך למשל מרכזיית IP בענן המספקת פתרונות תקשורת נהדרים לעסקים בכל סדר גודל ומאפשרת להם להתנהל בצורה מקצועית, בעלויות מופחתות, ללא צורך בתחזוקה מיוחדת ועם כל היתרונות שבשימוש במרכזייה זו.

על מרכזיית IP לעסק

כל עסק כיום, קטן כגדול, עושים שימוש בכלי תקשורת שונים. חלקם מיועדים לעבודות ניהול והנהלת חשבונות, חלקן לצורך ניהול הלקוחות ועבודה מולם, חלקם לצורך מתן שירות ומכירות ועוד. בעבר היה נהוג להשקיע כסף רב בבניית מערך שרתים מקומי בתוך החברה ועליו לתחזק את שירותי הטלפוניה והתקשורת. פעולה שכזו הייתה מצריכה אחזקת עובד המתמחה בתחום זה ומבצע את העבודה עבור החברה וכן מתחזק את השרתים מדי יום, מספק תמיכה והדרכות לעובדים, מטפל בתקלות, גיבויים ועוד. כמו כן עלות השרתים וכל העלויות שמסביב הנדרשות לתחזוקה שלהם היו מאוד גבוהות ולכן רק בתי עסק וארגונים מאוד גדולים יכלו להשתמש בהם. כיום באמצעות מרכזיית IP בענן לעסק כל עסק, כולל עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לעשות שימוש בפתרונות תקשורת מתקדמים בעלויות מופחתות וללא צורך בבניית מערך תקשורת פרטי בתוך העסק.

תכונות בולטות במערכת

  • ניתן לבצע פעולות שונות לשיפור השירות עבור הלקוחות וכן שיפור ביצועי העסק כמו: שיחות מכירה, קבלת הודעות קוליות במייל, פקס מייל, ניתוב שיחות, מספרי VIP, חיבור שלוחות רבות, ניהול שיחות עם אלפי לקוחות בו זמנית באלפי מכשירים ונקודות תקשורת מחוברים של החברה, אפשרות להקלטת שיחות, ניהול תורי שיחה, חיוג חינם בין סניפי החברה בעולם, חיוג מקוצר ועוד.
  • ניתן להתחבר למערכת בקלות ובמהירות מכל מקום: במשרד, בסמארטפון שנמצא עליכם בכל מקום בעולם כל עוד יש חיבור לאינטרנט, במכשיר הטלפון הביתי שלכם, במכשיר הטלפון בבית של העובד שלכם ועוד.
  • האתר מאוד מאובטח ושומר על המידע שלכם ושל הלקוחות שלכם כך שאתם יכולים להישאר רגועים בכל הנוגע לאבטחת המידע שלכם.
  • המערכת מגבה את כל העבודה בענן כך שתוכלו לגשת אל התיקיות, הקבצים והתוכנות מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט בקלות ובמהירות ולהמשיך את העבודה מאיפה שהפסקתם.
  • אין צורך בהתקנה של חומרה או אפילו החלפה של מספרי הטלפון הקיימים שלכם.
  • ממשק ניהול ותפעול נוחים וידידותיים מאוד. קל לתפעול ואינו מצריך הבנה טכנית מיוחדת.
  • בעלת פתרונות גמישים לכל עסק. המערכת מאפשרת התאמה אישית לצרכים של כל עסק בהתאם לשירותיו, הכלים שהוא צריך ולתקציב שלו.

למרכזיית ip בענן ישנם יתרונות רבים נוספים

היא מייעלת ומשפרת את העבודה בעסק ובהתנהלות מול הלקוחות באופן מהותי. היא מאפשרת לכם לא לאבד שיחות וכן לעקוב אחר שיחות מוקלטות לבחינה ומעקב אחר העובדים והשירותים שאתם מספקים. תוכלו לחבר אל המערכת כלים רבים נוספים מבית אומניטלקום. היתרון הגדול ביותר שהמערכת בענן מספקת לכם היא שאתם לא צריכים לתחזק שרתים בעצמכם, לקנות ולהתקין אותם. אתם לא צריך איש מקצוע שיקבל משכורת על כך במקום. בעלויות מופחתות שגם עסקים קטנים יכולים לעמוד בהם תוכלו ליהנות מכל שירותי התקשורת של החברות הגדולות גם אצלכם. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם הצעת מחיר לחבילה המותאמת אישית לצרכים שלכם.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x