ציפוי שיניים קומפוזיט

ציפוי שיניים קומפוזיט מציג ציפוי שיניים על ידי שרף, אותו רופא השינייים מעצב לפי דרישות הטיפול האסתטי מול המטופל. באמצעות טיפול קומפוזיט ניתן לעצב את הצבע הרצוי למטופל ואת הצורה שתתקבל עבור ציפוי השן למטופל.  ציפוי שיניים קומפוזיט נעשה לאחר פגישת ייעוץ עם המטופל ובחירת סוג הטיפול המתאים עבורו. הטיפול של ציפוי שיניים קומפוזיט נמשך בדרך כלל טיפול אחד בלבד לקבלת השיניים המושלמות למטופל. בנוסף עלות טיפול קומפוזיט לשיניים נחשב נמוך בעלויות שלו, לעומת טיפולי שיניים אסתטיים אחרים.

יחד עם זאת, קיימים מספר חסרונות לטיפולי קומפוזיט לשיניים . טיפולי קומפוזיט לשיניים הם טיפולים  אשר ניתן לתחזק אותם בתכיפות, כי בטיפולי קומפוזיט לשיניים הצבע נשחק עם הזמן, בזמן קצר יחסית. לעומת זאת, בטיפולי חרסינה לשיניים קיימת עמידות של הצבע לזמן ארוך יותר, בהשוואה לטיפולי קומפוזיט לשיניים. כך שלמרות שעלות טיפול קומפוזיט לשיניים הוא נמוך יחסית, עדיין הוא דורש תחזוקה לשיניים כי הצבע דועך עם הזמן ולא עמיד לאורך זמן. צבע של קומפוזיט לשיניים הוא לא עמיד לצבעי מאכל ולכן מאבד מצבעו לאחר זמן מסוים. בדרך כלל נדרשת תחזוקה חוזרת כל מספר חודשים כדי לשפר את צבע השיניים בטיפול של קומפוזיט לשיניים.

בשל העובדה שיש לתחזק באופן תכוף טיפול שיניים קומפוזיט היות והוא מאבד מצבעו לאחר זמן מסוים, אז לא רצוי לשלב אותו עם סוגי טיפולים אסתטיים שונים, כדי לא לפגוע באחידות צבע השיניים בחלל הפה. כך למשל לא כדאי לשלב כתר העשוי מחרסינה, עם ציפוי שיניים של קומפוזיט. קיימים סוגים שונים של טיפולי שיניים אסתטיים למטופלים ויש לבחור את הסוג המתאים לכל מטופל, בהתאם לדרישות הטיפול ולהעדפות המטופל, במקביל לייעוץ מקצועי מול הרופא המטפל. כפי שראינו לטיפול שיניים קומפוזיט יש גם יתרונות וגם חסרונות מגוונים עבורו שהוסברו לעיל. רצוי לבחון מספר גישות טיפוליות לטיפול אסתטי לשיניים, כאשר מגיעים לפגישת ייעוץ עם הרופא המטפל, כדי להבין מה היתרונות והחסרונות של כל אחת משיטות הטיפול האסתטי, ולבסוף לבחור את גישת הטיפול האסתטי המתאימה ביותר למטופל. 

במרפאת השיניים של ד”ר מירי פיצ’ר תקבלו טיפולי שיניים אסתטיים מגוונים, ציפוי חרסינה לשיניים או ציפוי קומפוזיט לשיניים, וכל זאת על ידי מרפאה מקצועית בניהולה של ד”ר מירי פיצ’ר, בעלת רשיון לרפואת שיניים בישראל מאוניברסיטת הדסה בעיר ירושלים. למירי פיצ’ר ניסיון ומקצועיות רבה לטיפולי שיניים אסתטיים מסוגים שונים, בהתאם לבקשת המטופל ובייעוץ מול הרופא המטפל, אודות האפשרויות הטיפוליות הניצבות בפניו לטיפול אסתטי לשיניים. ל

אחר פגישת ייעוץ מול המטופל, תתבצע תכנית עבטדה לטיפול המתאים למטופל ולכן פגישת הייעוץ במרפאה היא חשובה כדי להסביר מה המטופל צריך, וכיצד המרפאה יכולה לטפל בבקשותיו באופו הטוב ביותר  ובמקצועיות. מרפאת השיניים של ד”ר מירי פיצ’ר תעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה, בכל עת שתרצו, על מנת שתהיו שבעי רצון באופן הטוב ביותר, מהטיפול האסתטי שקיבלתם, במרפאת השיניים של ד”ר מירי פיצ’ר, לטיפולי שיניים אסתטיים מגוונים, כגון טיפול אסתטי של ציפוי חרסינה לשיניים או טיפול אסתטי של ציפוי קומפוזיט לשיניים. מרפאת השיניים של ד”ר מירי פיצ’ר תשמח לסייע לכם במגוון רחב של טיפולים אסתטיים לשיניים, כדי שתצאו מהמרפאה של ד”ר מירי פיצ’ר מרוצים עם שיניים לבנות ויפות. אז מדוע אתם מחכים, צרו קשר כבר כעת ותקבעו פגישת ייעוץ עם הרופא המטפל, כדי להבין מה שיטות הטיפול האפשריות ומה הכי מתאים לכם.

 

עקבו אחרינו גם ברשתות החברתיות:

פייסבוק ד”ר מירי פיצ’ר

טוויטר ד”ר מירי פיצ’ר

יוטיוב ד”ר מירי פיצ’ר

פרטים נוספים:

טלפון המרפאה: 03-5533347
פקס: 072-2333201
כתובת: שדרות דוד המלך 1. פינת אבן גבירול 70 (כיכר רבין) , תל-אביב

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x